Kalendář


Sloupek

21.01.2018

Opět je tu JARNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR pro děti 1. stupně ZŠ

Hledáte pro děti zábavu na jarní prázdniny? Přihlaste je na náš jarní příměstský tábor v  Ostravě-Hrabůvce v Rodinném centru Kukačka. Zajištěn animační program, celodenní výlet do Světa…

Číst dále

Kalendář ŽENSKÝ BUBNOVACÍ KRUH

Prožitek, to je to, oč tu běží. Zapomenout na všechno a nechat se pohltit rytmem a vibracemi. Ženský bubnovací kruh disponuje nepopsatelnou silou, která vyzařuje z Vás samotných. Přeměna jednotlivých členů kruhu do jednoho celku je cíl, kterého tímto způsobem muzikoterapie společně dosáhneme.

Chcete uvolnit svou kreativní energii? Uvolnění, inspirace a relaxace pomocí afrických bubnů. Připravili jsme pro Vás prožitkový workshop, který bude dokonalým prožitkem od začátku do konce.

V ženském bubnovacím kruhu prožijete okamžik tady a teď prostřednictvím společného hraní, sdílení, vzájemné blízkosti a společné radosti. Bubnovací kruh (drum circle) využívá jako stěžejní aspekt rytmus a společné naladění se na sebe sama i na ostatní. Bubnovací kruh není omezen předchozími hudebními zkušenostmi, ani představami o své schopnosti rytmizace. Nejde o výuku, ale o společné prožívání, kdy všichni účastnění lidé jsou součástí celku. Samozřejmostí je, že bubnovací kruh je otevřen lidem všem, bez ohledu na věkovou kategorii, pohlaví, atd.

Spontání bubnování má relaxační účinky a podporuje přirozený rozvoj intuice, je skvělou cestou k seberealizaci, odbourávání stresu a zharmonizování celý bytosti.

Provázet workshopem bude zkušená lektorka Michaela Plecháčková, která se zabývá muzikoterapií velkou část svého života.

TERMÍN: 13. 5.
ČAS 1: 16:00h-17:00h
ČAS 2: 17:00h-18:00h
CENA: 200 Kč
LEKTOR: Michaela Plecháčková
E-MAIL: rezervace@institutprozeny.cz