Novinky

Co se u nás stalo nového, co chystáme ... zkrátka informace pro ty, kteří chtějí být v obraze.


Sloupek

21.01.2018

Opět je tu JARNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR pro děti 1. stupně ZŠ

Hledáte pro děti zábavu na jarní prázdniny? Přihlaste je na náš jarní příměstský tábor v  Ostravě-Hrabůvce v Rodinném centru Kukačka. Zajištěn animační program, celodenní výlet do Světa…

Číst dále

Novinky TVORBA VZDĚLÁVACÍHO PROGRAMU PRO PRACOVNÍKY V OBLASTI GASTRONOMIE VE STŘEDOČESKÉM KRAJI

Tento vzdělávací projekt pro zvýšení kvalifikace pracovníků kaváren byl zahájen v lednu 2014.

Cílem projektu je vytvoření nabídky dalšího vzdělávání v oblasti přípravy  kávy ve Středočeském kraji - pro zaměstnance a zájemce o práci v gastroslužbách- v podnicích, kde se připravuje káva.

Kurzy plně podpoří jejich konkurenceschopnost na trhu práce. Získají znalosti a dovednosti v oblasti přípravy kávy dle italských standardů.

V rámci projektu budou vytvořeny dva vzdělávací kurzy:

1.    Kvalifikovaný barista -  prezenční kurz, lektorsky zajištěný, podpořený mobilní učebnou a kvalitně zpracovanou učebnicí, cílený na zájemce o práci v gastro službách

2.    Kvalifikovaný barista- e-learningový kurz, flexibilita vzdělávání, cílený na zaměstnance v oboru gastro.

Zaměření kurzů je v souladu s potřebami cílové skupiny i poptávkou na trhu.  Na trhu ve Středočeském kraji v této podobě nejsou dostupné, proto budou vzdělávací programy pilotně ověřeny  - prezenční kurz 4 osobami, e-learningový kurz 10 osobami.

Projekt bude ukončen v říjnu 2014.

Pokud máte zájem se zúčastnit pilotáže a bydlíte –nebo pracujete ve Středočeském kraji, ozvěte se na mail: kava@institutprozeny.cz.

Tento projekt č. CZ.1.07/3.2.11/03.0117 je financován z Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost.