Novinky

Co se u nás stalo nového, co chystáme ... zkrátka informace pro ty, kteří chtějí být v obraze.


Sloupek

11.02.2020

Projekt ÚSPĚŠNÁ ŽENA

Institut pro ženy se stal partnerem projektu Úspěšná žena, který realizuje Rovnovážka, z.s. Projekt se zaměřuje na podporu rovných příležitostí žen na trhu práce. Termín realizace: říjen 2019 …

Číst dále

Novinky TVORBA VZDĚLÁVACÍHO PROGRAMU PRO PRACOVNÍKY V OBLASTI GASTRONOMIE VE STŘEDOČESKÉM KRAJI

Tento vzdělávací projekt pro zvýšení kvalifikace pracovníků kaváren byl zahájen v lednu 2014.

Cílem projektu je vytvoření nabídky dalšího vzdělávání v oblasti přípravy  kávy ve Středočeském kraji - pro zaměstnance a zájemce o práci v gastroslužbách- v podnicích, kde se připravuje káva.

Kurzy plně podpoří jejich konkurenceschopnost na trhu práce. Získají znalosti a dovednosti v oblasti přípravy kávy dle italských standardů.

V rámci projektu budou vytvořeny dva vzdělávací kurzy:

1.    Kvalifikovaný barista -  prezenční kurz, lektorsky zajištěný, podpořený mobilní učebnou a kvalitně zpracovanou učebnicí, cílený na zájemce o práci v gastro službách

2.    Kvalifikovaný barista- e-learningový kurz, flexibilita vzdělávání, cílený na zaměstnance v oboru gastro.

Zaměření kurzů je v souladu s potřebami cílové skupiny i poptávkou na trhu.  Na trhu ve Středočeském kraji v této podobě nejsou dostupné, proto budou vzdělávací programy pilotně ověřeny  - prezenční kurz 4 osobami, e-learningový kurz 10 osobami.

Projekt bude ukončen v říjnu 2014.

Pokud máte zájem se zúčastnit pilotáže a bydlíte –nebo pracujete ve Středočeském kraji, ozvěte se na mail: kava@institutprozeny.cz.

Tento projekt č. CZ.1.07/3.2.11/03.0117 je financován z Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost.