Články

Články pro inspiraci a zamyšlení


Sloupek

21.01.2018

Opět je tu JARNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR pro děti 1. stupně ZŠ

Hledáte pro děti zábavu na jarní prázdniny? Přihlaste je na náš jarní příměstský tábor v  Ostravě-Hrabůvce v Rodinném centru Kukačka. Zajištěn animační program, celodenní výlet do Světa…

Číst dále

Články Projekt VĚDECKOTECHNICKÝ INKLUBÁTOR

TECHKLUBATOR

Máte nápad a chcete rozjet své podnikání v IT branži?

Vyvíjíte aplikaci, programujete web, chystáte e-shop a nebo něco jiného?

Naplno, nebo jen při práci?

Tak právě pro Vás je určený náš tříměsíční intenzivní TECHKLUBÁTOR, ve kterém se zaměříme na nalezení, ověření a realizaci Vašeho nápadu až do fáze, kdy může vydělávat! 

Co se naučíte?

TECHKLUBATOR je obdoba Inklubatoru, ale zaměřený na IT nápady. Protože ajťáci, grafici, eshopeři, uxáci, webmastři a programátoři mohou mít myšlenku, aplikaci, program, nástroj, web nebo eshop, který je třeba zkusit dostat na trh tak, aby vydělával. A pro vás všechny jsme tu, s 20 místy dotovanými Městem Ostrava.

Prvních 20 přihlášených tedy získá 100% dotaci, podmínkou je nápad nebo zaměření v oblasti IT a poslat přihlášku na ahoj@vivaostrava.cz do konce června. Brzy vystřelíme podrobnější informace, zahajujeme v Září 2016, jsme pak v intenzivním kontaktu tři až čtyři měsíce. 

První běh kolo Inklubátoru odstartujeme ve čtvrtek 13. září 2016 v 17:00 hodin prvním nezávazným Informačním nášupem! Představíme program a náplň Techklubátoru, mentory a odpovíme všechny Vaše dotazy.

Inklubátor obsahuje:

  • 9 workshopů a 7 konzultačních schůzek (proběhnou vždy ve čtvrtek, v 17:30 h)
  • Vedení a podpora zkušenými mentory
  • Materiály
  • Propojení a kontakty

Techklubátor můžeme realizovat díky finanční podpoře Statutárního města Ostrava. Děkujeme!!!

VÍCE INFORMACÍ http://www.vivaostrava.cz/TECHKLUBATOR