Články

Články pro inspiraci a zamyšlení


Sloupek

11.02.2020

Projekt ÚSPĚŠNÁ ŽENA

Institut pro ženy se stal partnerem projektu Úspěšná žena, který realizuje Rovnovážka, z.s. Projekt se zaměřuje na podporu rovných příležitostí žen na trhu práce. Termín realizace: říjen 2019 …

Číst dále

Články Projekt VĚDECKOTECHNICKÝ INKLUBÁTOR

TECHKLUBATOR

Máte nápad a chcete rozjet své podnikání v IT branži?

Vyvíjíte aplikaci, programujete web, chystáte e-shop a nebo něco jiného?

Naplno, nebo jen při práci?

Tak právě pro Vás je určený náš tříměsíční intenzivní TECHKLUBÁTOR, ve kterém se zaměříme na nalezení, ověření a realizaci Vašeho nápadu až do fáze, kdy může vydělávat! 

Co se naučíte?

TECHKLUBATOR je obdoba Inklubatoru, ale zaměřený na IT nápady. Protože ajťáci, grafici, eshopeři, uxáci, webmastři a programátoři mohou mít myšlenku, aplikaci, program, nástroj, web nebo eshop, který je třeba zkusit dostat na trh tak, aby vydělával. A pro vás všechny jsme tu, s 20 místy dotovanými Městem Ostrava.

Prvních 20 přihlášených tedy získá 100% dotaci, podmínkou je nápad nebo zaměření v oblasti IT a poslat přihlášku na ahoj@vivaostrava.cz do konce června. Brzy vystřelíme podrobnější informace, zahajujeme v Září 2016, jsme pak v intenzivním kontaktu tři až čtyři měsíce. 

První běh kolo Inklubátoru odstartujeme ve čtvrtek 13. září 2016 v 17:00 hodin prvním nezávazným Informačním nášupem! Představíme program a náplň Techklubátoru, mentory a odpovíme všechny Vaše dotazy.

Inklubátor obsahuje:

  • 9 workshopů a 7 konzultačních schůzek (proběhnou vždy ve čtvrtek, v 17:30 h)
  • Vedení a podpora zkušenými mentory
  • Materiály
  • Propojení a kontakty

Techklubátor můžeme realizovat díky finanční podpoře Statutárního města Ostrava. Děkujeme!!!

VÍCE INFORMACÍ http://www.vivaostrava.cz/TECHKLUBATOR