Novinky

Co se u nás stalo nového, co chystáme ... zkrátka informace pro ty, kteří chtějí být v obraze.


Sloupek

11.02.2020

Projekt ÚSPĚŠNÁ ŽENA

Institut pro ženy se stal partnerem projektu Úspěšná žena, který realizuje Rovnovážka, z.s. Projekt se zaměřuje na podporu rovných příležitostí žen na trhu práce. Termín realizace: říjen 2019 …

Číst dále

Novinky Pozvánka na konferenci - Nové modely získávání zaměstnanců

Odborný nábor zaměstnanců levněji? Garantován státem? Utopie nebo fakt?

V zahraničí existují zajímavé způsoby, jak zaměstnat i hůře zaměstnatelné typy lidí. Tyto modely jsme prozkoumali a vyzkoušeli jejich transfer do českých podmínek. V rámci možností české legislativy jsme tyto postupy pozměnili a upravili. Tyto modely umísťování uchazečů na trh práce nejsou zajímavé jen tím, že do jejich spolupráce jsou zapojeny všichni účastníci ÚP, státní municipality, zaměstnavatelé, neziskové organizace, ale i samotní klienti.

Tyto modely jsou také finančně méně náročné, jelikož přímo reagují na požadavky zaměstnavatelů. Zaměstnavatelům z tohoto pohledu neplynou žádné náklady a přitom jsou umístěni vhodnější a kompetentnější pracovníci.

Můžete si přijít poslechnout, jak celý proces funguje, jak byl zataven do českých podmínek i poslechnout si původní verze přímo od zahraničních hostů, taktéž si sami vyzkoušet, jak takovýto model může vypadat v praxi. Přínos těchto zahraničních zkušeností je evidentní nejen pro klienty ÚP, ale i pro ÚP samotné, ale rovnou měrou také pro zaměstnavatele.

Těšíme se na personalisty, neziskovky, akční podnikatele i všechny ostatní kdo se o zaměstnávání zajímá:-)

Občerstvení po celý den zajištěno, oběd formou teplého rautu. Bezplatný vstup.

Pozvánka a program v příloze


Kde: Harmony Club Hotel, Ostrava
Kdy: 8.2.2013
V kolik; od 9:00 - 15:00
Za kolik: ZDARMA
Registrace: athena.hm@seznam.cz