Novinky

Co se u nás stalo nového, co chystáme ... zkrátka informace pro ty, kteří chtějí být v obraze.


Sloupek

21.01.2018

Opět je tu JARNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR pro děti 1. stupně ZŠ

Hledáte pro děti zábavu na jarní prázdniny? Přihlaste je na náš jarní příměstský tábor v  Ostravě-Hrabůvce v Rodinném centru Kukačka. Zajištěn animační program, celodenní výlet do Světa…

Číst dále

Novinky Pozvánka na konferenci - Nové modely získávání zaměstnanců

Odborný nábor zaměstnanců levněji? Garantován státem? Utopie nebo fakt?

V zahraničí existují zajímavé způsoby, jak zaměstnat i hůře zaměstnatelné typy lidí. Tyto modely jsme prozkoumali a vyzkoušeli jejich transfer do českých podmínek. V rámci možností české legislativy jsme tyto postupy pozměnili a upravili. Tyto modely umísťování uchazečů na trh práce nejsou zajímavé jen tím, že do jejich spolupráce jsou zapojeny všichni účastníci ÚP, státní municipality, zaměstnavatelé, neziskové organizace, ale i samotní klienti.

Tyto modely jsou také finančně méně náročné, jelikož přímo reagují na požadavky zaměstnavatelů. Zaměstnavatelům z tohoto pohledu neplynou žádné náklady a přitom jsou umístěni vhodnější a kompetentnější pracovníci.

Můžete si přijít poslechnout, jak celý proces funguje, jak byl zataven do českých podmínek i poslechnout si původní verze přímo od zahraničních hostů, taktéž si sami vyzkoušet, jak takovýto model může vypadat v praxi. Přínos těchto zahraničních zkušeností je evidentní nejen pro klienty ÚP, ale i pro ÚP samotné, ale rovnou měrou také pro zaměstnavatele.

Těšíme se na personalisty, neziskovky, akční podnikatele i všechny ostatní kdo se o zaměstnávání zajímá:-)

Občerstvení po celý den zajištěno, oběd formou teplého rautu. Bezplatný vstup.

Pozvánka a program v příloze


Kde: Harmony Club Hotel, Ostrava
Kdy: 8.2.2013
V kolik; od 9:00 - 15:00
Za kolik: ZDARMA
Registrace: athena.hm@seznam.cz