O nás


Sloupek

11.02.2020

Projekt ÚSPĚŠNÁ ŽENA

Institut pro ženy se stal partnerem projektu Úspěšná žena, který realizuje Rovnovážka, z.s. Projekt se zaměřuje na podporu rovných příležitostí žen na trhu práce. Termín realizace: říjen 2019 …

Číst dále

O nás Filozofie Institutu pro ženy

Každý člověk přichází na svět s určitým posláním, kvalitami a schopnosti plánovat vlastní život. Bohužel nikdo v našem okolí nám nemůže říci, jaké máme poslání či životní cíle. Odpověď je skryta v našem nitru a je na každém z nás, abychom se k ní svým myšlením, cítěním, intuicí a jednáním propracovali.
"Šťastný života nezávisí na tom, jak se daří životní plány a cíle naplnit, ale jak je v dané chvíli vnímáme a jaké zaujímáme vůči nim postoje."

Svým každodenním rozhodováním, svými pocity a činy se na své životní dráze přibližujeme nebo vzdalujeme svým životním cílům = prožíváme EMOCE, které vyvolávají N/EMOCE. Každá nemoc má své následky, proti nimž bojujeme medicínskou léčbou, různými léky a vitamíny. Zasahujeme zpravidla v době, kdy je již onemocnění v plném rozkvětu a my se snažíme nepříjemné pocity utišit a zahnat. IPŽ se na nemoc dívá z druhé stránky věci a zasahuje přímo do zdrojů – PŘÍČIN onemocnění v době, kdy nejsou pro člověka patrné příznaky.

Společnost je taková, jací jsou lidé, kteří ji vytvářejí. Jedině ŠŤASTNÍ a ZDRAVÍ lidé mohou vytvářet úspěšnou společnost.

  • INSPIRACE pro ty vzácné, kteří to chápou a usilují o osobní rozvoj a životní štěstí. 
  • PRŮVODCE v poznávání nového, vzdělávání užitečného a podpoře potřebného. 
  • ŽIVOTNÍ ENERGII A SÍLA, která Vám pomůže pozitivně rozvíjet své vztahy k sobě samé/mu, ke světu, ke všemu novému a k druhým nás žene vpřed.