O nás


Sloupek

21.01.2018

Opět je tu JARNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR pro děti 1. stupně ZŠ

Hledáte pro děti zábavu na jarní prázdniny? Přihlaste je na náš jarní příměstský tábor v  Ostravě-Hrabůvce v Rodinném centru Kukačka. Zajištěn animační program, celodenní výlet do Světa…

Číst dále

O nás Filozofie Institutu pro ženy

Každý člověk přichází na svět s určitým posláním, kvalitami a schopnosti plánovat vlastní život. Bohužel nikdo v našem okolí nám nemůže říci, jaké máme poslání či životní cíle. Odpověď je skryta v našem nitru a je na každém z nás, abychom se k ní svým myšlením, cítěním, intuicí a jednáním propracovali.
"Šťastný života nezávisí na tom, jak se daří životní plány a cíle naplnit, ale jak je v dané chvíli vnímáme a jaké zaujímáme vůči nim postoje."

Svým každodenním rozhodováním, svými pocity a činy se na své životní dráze přibližujeme nebo vzdalujeme svým životním cílům = prožíváme EMOCE, které vyvolávají N/EMOCE. Každá nemoc má své následky, proti nimž bojujeme medicínskou léčbou, různými léky a vitamíny. Zasahujeme zpravidla v době, kdy je již onemocnění v plném rozkvětu a my se snažíme nepříjemné pocity utišit a zahnat. IPŽ se na nemoc dívá z druhé stránky věci a zasahuje přímo do zdrojů – PŘÍČIN onemocnění v době, kdy nejsou pro člověka patrné příznaky.

Společnost je taková, jací jsou lidé, kteří ji vytvářejí. Jedině ŠŤASTNÍ a ZDRAVÍ lidé mohou vytvářet úspěšnou společnost.

  • INSPIRACE pro ty vzácné, kteří to chápou a usilují o osobní rozvoj a životní štěstí. 
  • PRŮVODCE v poznávání nového, vzdělávání užitečného a podpoře potřebného. 
  • ŽIVOTNÍ ENERGII A SÍLA, která Vám pomůže pozitivně rozvíjet své vztahy k sobě samé/mu, ke světu, ke všemu novému a k druhým nás žene vpřed.